HAKKIMIZDA

Firmamız 2002 yılında önce kalite anlayışı ve “Beton Bizim İşimiz” sloganı ile faaliyetlerine başlamıştır. Firmamız faaliyete başladığı günden itibaren sektöründe hızla büyüyerek sektörünün öncü ve güçlü şirketlerinden olmuştur.
 
Malatya Merkez TOKİ bölgesinde kurularak firmamız faaliyetlerine başlamıştır. Şehrimizin büyüyerek sınırlarının genişlemesinden dolayı 2006 yılında havaalanı yolu üzerindeki mevcut yerine taşınarak firmamız SİM BETON YAPI ELEMANLARI ismini almıştır. Firmamız yatırımlarını büyüterek ülkemiz ve Malatya ekonomisine katkı sağlamaya devam etmektedir.
Faaliyete başladığı ilk günden itibaren yenilikçi ve güncel teknolojiyi takip eden yapısı ile SİM BETON kalitesi bölgede öne çıkmaktadır. Çalışanlarımızın, bayilerimizin, tedarikçilerimizin ve müşterilerimizin mutluluğu esas hedefimizdir, bu mutluluğu temin edebilmek ve kaliteyi artırabilmek için firmamız çalışanlarının katılımı ile sürekli olarak belirli aralıklarla iç ve dış eğitimler verdirmektedir.
 
SİM BETON YAPI ELEMANLARI tesislerinde bilgisayar kontrollü ve tam otomasyonlu 2 adet 220 m³/saat kapasiteli beton santrali ile üretim yapılmaktadır. Ürünlerimiz takip sistemleri ile donatılmış 15 transmikser, 3 mobil pompa (37 m, 41 m, 53 m), 2 mikserli pompa (28 m, 33 m) ile özenli ve dikkatli bir şekilde müşterilerimize sevk edilmektedir. Tam donanımlı tesis ve araçlarımızla üretim ve sevkiyat süreci modern ve teknolojik bilgi-işlem altyapısı sayesinde müşterilerimize güvenilir ve kaliteli, ürün ve hizmet temini sağlanmaktadır. Kalite ve güvenilirliğimiz KGS uygunluk, G uygunluk ve TSE belgeleri ile belgelendirilmiştir.